Четверг, 25 квітня 2019 08:52

Графік освячення дарів на Великдень 28 квітня 2019 року (Зміївський район)

Автор

Великдень 2019 Зміївський район

Графік проведення обряду освячення дарів з нагоди свята Христового Воскресіння в Зміївському районі 27-28 квітня 2019 року

Зміївська міська рада:
- м. Зміїв (Свято-Троїцький храм УПЦ):
27 квітня о 15.00, 
28 квітня о 03.30;
- м. Зміїв (Свято-Миколаївський храм УПЦ):
27 квітня о 18.00,
28 квітня о 03.00;
- мікрорайон паперової фабрики (у парку): 28 квітня о 07.00;
- м.Зміїв (храм Пресвятої Богородиці Неопалима Купина ПЦУ): 28 квітня 03.00-05.00.

Зідьківська селищна рада:
- сел. Зідьки (біля селищної ради): 28 квітня о 06.30;
- с.Бутівка (в центрі села): 28 квітня о 06.00;
- сел. Зідьки (Зеленівка): 28 квітня о 06.30

Задонецька сільська рада:
- с.Задонецьке (біля каплиці): 27 квітня о 12.00

Комсомольська селищна рада:
- смт. Слобожанське (Свято-Трифонівський храм УПЦ): 
27 квітня о 16.00-18.00
28 квітня о 03.00-07.00;
- с.Донець (храм Георгія Побідоносця УПЦ): 28 квітня о 02.30-04.00
- с.Благодатне (в центрі села біля магазину): 28 квітня о 04.00-05.00

Лиманська сільська рада:
с. Лиман (Хресто-Воздвиженський храм УПЦ): 28 квітня о 04.00;
с.Лиман (храм Покрови пресвятої Богородиці ПЦУ): 28 квітня о 03.00, 08.00, 09.00

Борівська сільська рада:
- с. Водяне (Свято-Борисо-Глібський жіночій монастир УПЦ): 28 квітня о 04.00; 
- с. Борова (храм Різдва Христового УПЦ): 28 квітня о 04.00;
- с. Борова (Церква Старообрядців): 28 квітня о 04.00;
- с.Костянтівка: 28 квітня 03.00.

Бірківська сільська рада:
- с. Бірки (Свято-Успенський храм УПЦ): 28 квітня о 03.00-04.00;
- с. Першотравневе (Спасів скит УПЦ): 28 квітня о 04.00

Великогомільшанська сільська рада:
- с. Пасіки (у дворі школи): 28 квітня о 07.40;
- с. Велика Гомільша (храм Іоана Богослова УПЦ): 28 квітня о 07.00

Геніївська сільська рада:
с. Геніївка (храм Преподобного Серафима Саровського)
28 квітня о 03.00

Нижньобишкинська сільська рада:
- с. Черкаський Бишкин (біля храма): 28 квітня о 05.30;
- с. Нижній Бишкин (біля магазину): 28 квітня о 06.00;
- с. Геївка (біля магазину): 28 квітня о 07.00

Соколівська сільська рада:
- с. Соколове (Свято-Успенський храм УПЦ): 28 квітня о 04.00, 06.00;
- с. Соколове (храм Успенія Пресвятої Богородиці ПЦУ):
28 квітня о 02.30, 08.00

Скрипаївська сільська рада:
- с. Скрипаї (Свято-Вознесінський храм УПЦ): 28 квітня о 02.30;
- с. Мохнач (біля магазину):
28 квітня о 05.00;
- с. Лісне (в центрі села):
28 квітня о 05.30

Тимченківська сільська рада:
- с.Тимченки (Свято-Покровський храм УПЦ): 28 квітня о 03.00;
- с.Островерхівка (в центрі села): 28 квітня о 06.00

Таранівська сільська рада:
- с.Таранівка (Свято-Архангело-Михайлівський храм ПЦУ):
27 квітня о 21.00,
28 квітня о 03.30, 09.00

Чемужівська сільська рада:
- с.Чемужівка (храм Святого Димитрія Солунського УПЦ): 28 квітня о 03.00;
- с.Левківка (біля будівлі колишньої школи): 28 квітня о 05.00-06.00;
- с.Артюхівка (біля магазину): 28 квітня о 06.00;
- с.Височинівка (в центрі села): 27 квітня о 13.00;
- с.Височинівка (храм Різдва Іоана Предтечія ПЦУ):
28 квітня 04.00, 07.00, 08.00, 09.00, 10.00

Шелудьківська сільська рада:
- с. Шелудьківка (Cвято-Миколаївський храм УПЦ):
28 квітня о 04.00.

https://www.facebook.com/groups/golovazmrda/

Прочитано 391 раз Последнее изменение Четверг, 25 квітня 2019 09:24

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Реєстрація / вхід

Останні коментарі